Releye består av en stabil organisation med allt från seniora konsulter som har varit med sedan företaget grundades till nyexade talanger som bidrar med nya idéer.

Ledning

 

Head of Business Area Digital Solutions
Erik Juhlin
+46 733 80 20 13
erik.juhlin@releye.se


Head of Business Area Microsoft 
Pernilla Henkow
+46 707 19 93 97
pernilla.henkow@releye.se



Head of Business Area Salesforce
Charlotte Magne
+46 735 180 162
charlotte.magne@releye.se



Team Lead Business Intelligence
Stefanos Kapetanakis
+46 735 180 160
stefanos.kapetanakis@releye.se



Team Lead Customer Interface
Wilhelm Raab
+46 733 80 20 62
wilhelm.raab@releye.se



HR & Rekrytering
Daniel Äng
+46 733 80 20 15
daniel.ang@releye.se



Styrelse


Ordförande
Klas-Magnus Hilberth
+46 733 80 20 11
hilberth@releye.se



Ledamot
Bodil Ekström Hilberth
+46 733 80 20 14
bodil.ekstrom@releye.se



Vill du komma i kontakt med oss? Fyll i dina uppgifter så hör vi av oss

Förnamn*
Efternamn*
Email*
Telefon
Företag
Meddelande
Jag godkänner att Releye sparar mina uppgifter i enlighet med nedan text